ESET NOD32 Virüs Temizleme Programı


 ESET NOD32 Antivirus ile en güncel virüslere karşı rekabette önde olun. Özel yüklemeler, eğitimler, satış desteği ve diğer kaynaklar ile daha fazla ESET ürünlerinden ve ürün desteğinden yararlanabilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus, bilgisayar kaynaklarını minimal bir şekilde kullanarak, bilgisayar kullanıcılarını virüslere ve casus yazılımlara karşı koruyan gelişmiş ve etkili bir antivirüs programıdır.

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi; sahip olduğu akıllı savunma sistemi ile bilgisayarınızı korurken sizleri açılan pencereler veya istatistiklerle rahatsız etmemesidir. Programın diğer bir karakteristik özelliği de kötü niyetli yazılımları ve özelliklerini sahip olduğu kendini koruma sistemi yardımıyla etkisiz hale getirmesidir.

Oldukça modern görünümlü ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, bu sade görünümün altında kalan ayarlar sekmesi üzerinde birçok karışık ayarı ve seçeneği de kullanıcılara sunmaktadır. "Akıllı" ve "Özel" tarama seçenekleri yardımıyla tüm diski veya diskin kendi belirleyeceğiniz bölümünü virüs, casus yazılım veya zararlı yazılımlara karşı hızlı bir şekilde tarayan program, ayrıca ağ sürücüleri, çıkarılabilir medya aygıtları ve yerel sürücüleri de taramanıza olanak sağlar.

Bilgisayarınız üzerinde sürekli olarak bir kalkan görevi gören Eset NOD32, gerçek zamanlı tarama sistemi sayesinde bilgisayarınız üzerine yapılmaya çalışılan izinsiz girişleri ve şüpheli aktiviteleri tespit ederek önüne geçer.

Mozilla Thunderbird, Microsoft Outlook ve Outlook Express gibi piyasada yer alan en popüler e-posta istemcileriyle entegre olarak çalışabilen Eset NOD32, aynı zamanda tarafınıza gelen e-postaları da inceleyerek, olası tehditlere veya saldırılara karşı sizi ve bilgisayarınızı korumaktadır. ThreatSense adlı tarama motoru sayesinde sisteminizi her türlü tehlikeye karşı koruyan program, gerçekten kusursuz bir güvenlik çözümü sunmaktadır.

Birçok mevcut özelleştirme seçeneğine de sahip olan Eset NOD32 ile herhangi bir konu hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız yardım butonlarını kullanabilir ve merak ettiğiniz konu hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede programı kullanırken karşılaşabileceğiniz zorlukları da en aza indirerek, mükemmel bir antivirüs programı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında virüs, zararlı yazılım, casus yazılım ve çok daha fazlasına karşı bilgisayarınızı oldukça hızlı bir şekilde tarayan program, sistem kaynaklarınızı da piyasadaki diğer rakiplerine göre çok daha ılımlı bir şekilde kullanarak, bilgisayarınızın genel performansını düşürmemektedir.

Eğer sistem güvenliği veya kullanıcı arayüzü üzerinde değişiklik yapmak isterseniz, program içerisinde yer alan gelişmiş ayarlar sekmesi altına giriş yapabilir ve neler yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Yine Eset NOD32 üzerinde yer alan bir diğer güzellik olan şifre koruma özelliği sayesinde, bilgisayarınızın başına oturan bir kullanıcının sizin izniniz dışında programı kapatmasını, silmesini ve ayarlarını değiştirmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca ESET SysInspector ve ESET SysRescue gibi yardımcı araçlar sayesinde kurtarma diskleri de oluşturabilirsiniz.

Çevrimiçi ve çevrimdışı güvenlik konusunda bilgisayar kullanıcılarına oldukça etkili bir çözüm sunan NOD32, sahip olduğu akıllı tarama motoru ve gelişmiş özellikleriyle her seviyeden bilgisayar kullanıcısının denemesi gereken bir antivirüs programıdır.

ESET NOD32 Antivirus Özellikleri:

  • Akıllı tarama
  • Temiz ve güvenli e-posta
  • Çıkarılabilir disk güvenliği
  • Sistem araçları
  • Kendini koruma sistemi
  • Şifreli koruma


"To Top"
Ürünlerimiz